Zëvendësministri Hasani në Split takon ministrin Mehaj: Sigurohet mbështetje për aspiratat e Kosovës

0
102
Takim bilateral me ministrin e Mbrojtjes të Kosovës, Armend Mehaj në prag të Konferencës A5 që mbahet në Split të Kroacisë.
Ministrit Mehaj i sigurova mbështetje të fuqishme nga Republika e Maqedonisë së Veriut në të gjitha proceset dhe aspiratat e Republikës së Kosovës në fushën e mbrojtes dhe sigurisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here