2.8 C
Skopje

Taravari gënjeshtar i madh! (VIDEO)

Taravari nuk i kursen gënjeshtrat dhe lirisht shprehet se nuk ishte në dijeni se Levica do të jetë pjesë e tryezës. Duke e parë fotografinë me vëmendje ne lirisht mund të konstatojmë se Taravari dhe e gjithë partia Aleanca ishte e vetëdijshme për Levicën.

Sela, Taravari, Snopçe dhe Lëvizja Besa i bënë gropën Alternativës duke mos i treguar për Levicën. Nëpërmjet Selës po shkon drejt prishjes koalicioni ASH-AAA. Shkak i gjithë kësaj është inkuadrimi i Apasievit dhe politikave pro-ruse dhe anti-amerikane.

TË FUNDIT

Grubi: Gjysmëvjetori i dytë shkollor fillon me 1 shkurt

Nisja e gjysmëvjetorit të dytë për arsimin fillor dhe të mesëm shtyhet për 1 shkurt. Kështu ka informuar zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi përmes...

Zëvendëskryeministri i parë Grubi: Qeveria e re fillon punë menjëherë, na pret e ardhme më e mirë

Aktivitetet e ditës i vazhduam me vizitën tek presidenti i vendit, Stevo Pendarovski. Qeveria e re fillon me punë menjëherë sepse vjen një kohë e...

Sheshi i Laçit merr emrin e Presidentit turk, “Sheshi Erdogan”

Një shesh në qytetin e Laçit ka marrë emrin e Presidentit turk Reccep Tayip Erdogan në shenjë mirënjohjeje për rindërtimin e 522 banesave të...

Grubi: 17 janari i Skënderbeut është dëshmia më e mirë e gjenezës sonë të pastër kombëtare

17 Janari i Skenderbeut, i 40 vjetorit të LPK-së dhe i vëllezërve Gërvalla me Kadri Zekën është dëshmia më e mirë e gjenezës sonë...

Ali Ahmeti: Çdo Janar kujtojmë personalitetin më të madh të historisë sonë kombëtare, Gjergj Kastrioti Skënderbeun

Çdo Janar bëhemi bashkë në Sheshin Skenderbeu për të kujtuar personalitetin më të madh të historisë sonë kombëtare Gjergj Kastrioti Skenderbeun që me shekuj...