Ministri Milevski reagon pas ironizimit të Apasiev me foton

0
96

Kryetari i Të Majtës, Dimitar Apasiev ka ironizuar me fotografinë e takimit me përfaqësuesit e partive shqiptare dhe pas reagimit të Zejdit se nuk shkojnë në shumicë të re parlamentare me ta, derisa Apasiev ka montuar dhe ka vendosur në vend të tij fotografinë e kryetarit të PLD Goran Milevskit.

I kontaktuar ministri Goran Milevski ka hedhur poshtë pretendimet e Apasiev duke thënë se është parodi e tij në raport me qëndrimin e Skender Rexhepit – Zejd.

“Fotoja është parodi ndaj qëndrimit të Skenderit”, ka theksuar kështu Milevski.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here