18.8 C
Skopje

Zejdi në ClickPlus: Sela nuk tregoi të vërtetën, pse PLD u zëvendësua me LEVICËN

Kryetari i Aleancës, Ziadin Sela sot në deklaratën e tij nuk ka treguar të vërtetët të cilën ai e ka ditur që më herët që LEVICA e Apasievit do të jetë pjesë e shumicës së re parlamentare dhe për këtë deputetët e Alternativës nuk kanë qenë të informuar. Kështu ka deklaruar deputeti i Alternatiës, Skender Rexhepi-Zejd në emisionin ClickPlus përballë gazetarit Fatmir Aliu.

TË FUNDIT

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...