22.8 C
Skopje

Zejdi në ClickPlus: Sela më garantoi se Levica nuk do të nënshkruaj, ne u tradhëtuam

Deputeti Skender Rexhepi – Zejdi sonte ishtr i pranishëm në ClickPlus ku foli për tradhëtinë që ju bë Alternativës për nënshkrimet në listën për rrëzimin e Qeverisë.

Zejdi më tej shtoi duke thënë: “Ziadin Sela na tradhëtoi. Ai më tha se Levica nuk do të jetë pjesë e kësaj liste asnjëherë sepse ata janë anti-amerikan, anti-shqiptar, anti-NATO, anti-BE”.

Siç duket Ziadin Sela ka qenë iniciatori për ta futur Apasievin dhe influencën ruse në kampin shqiptar dhe kështu për ta infektuar politikën shqiptare me politikat anti-amerikane dhe anti-shqiptare.

TË FUNDIT

Shpejtim Bajoku, i bronztë në Lojërat Mesdhetare

Boksieri Shpejtim Bajoku është ndalur në gjysmëfinale të Lojërave Mesdhetare që po mbahen të Oran Të Algjerisë. Megjithëse humbi, Bajoku e ka fituar medaljen...

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...