28.8 C
Skopje

Zejdi: Jo me “LEVICËN”, flet Nikollovski

Deputeti i VMRO-DPMNE, Aleksadnar Nikollovski ka komentuar deklaratën e Skender Rexhepit – Zejd, i cili tha se nuk do të jetë pjesë e një nisme ku merr pjesë edhe partia e Majta.

Nikollovski, ka thënë se edhe ai do ta mbështetë këtë iniciativë derisa ka konfirmuar se në bisedime janë edhe me disa deputetë të tjerë.“Në rrjedh janë bisedime edhe me disa deputetë dhe besoj se iniciativën për votëbesimin ndaj qeverisë ta mbështesin më shumë se 61 deputetë.

Këtë iniciativë do ta mbështet edhe deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi”, deklaroi Nikollovski./ Alsat.mk

TË FUNDIT

Shpejtim Bajoku, i bronztë në Lojërat Mesdhetare

Boksieri Shpejtim Bajoku është ndalur në gjysmëfinale të Lojërave Mesdhetare që po mbahen të Oran Të Algjerisë. Megjithëse humbi, Bajoku e ka fituar medaljen...

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...