22.8 C
Skopje

Zejd: Besa i nguli thikën pas shpine LSDM, pa to nuk do kishte asnjë deputet

Skender Rexhepi – Zejdi nga Alternativa sonte ishte mysafir në emisionin debativ “Click Plus” në TV21 ku ka theksuar se partia politike Besa i ka ngulur thikë pas shpine partnerit të koalicionit LSDM.

Ai shton se pa LSDM-në nuk do të kenë asnjë deputet.

TË FUNDIT

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...