Sela: Zejdi është gënjeshtar, nuk është femijë

0
225

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela  dha deklaratë për media para pak çastesh. Në pyetjen se si qëndron deklarata e Skender Rexhepit – Zejdit në të cilën u shpreh se informacion nuk kanë pasur se edhe Levica do të jetë pjesë e nënshkrimit për rrëzimin e Qeverisë, Sela u shpreh kështu:

“ Njeriu kur ka ndonjë hall mundohet të gjejë arsyetime të pabaza dhe gënjeshtra realisht. Kërkush nuk është fëmijë”, është shprehur Sela.

Njoftojmë se Skender Rexhepi – Zejdi u shpreh se në atë listë ku bën pjesë Levica ai nuk do ta japë nënshkrimin e tij për rrëzimin e Qeverisë. Gjithashtu tha se është i gënjyer sepse nuk është informuar që ata do të jenë pjesë e kësaj liste.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here