22.8 C
Skopje

Verbëria për pushtet lindi koalicionin Levica

Aleanca për Shqiptarët, Alternativa dhe Besa kanë mbyllur sytë vetëm e vetëm për ta marrë pushtetin. Me veprime qorrazi kanë bërë që të ngjallin shumë shqetësime tek qytetarët për shkak të koalicionit me LEVICËN antishqiptare, shkruan opinionshqip.live

Levica qartë ka shprehur qëndrimet e saj anti shqiptare si në kuvend por edhe në emisione debative. Gjithashtu kjo parti i ka quajtur UÇK si Ushtri e cila ka bërë krime kundër njerëzimit.

Partitë shqiptare nuk i kanë përfillur këto të thëna e të bëma në dëm të shqiptarëve nga Levica dhe përsëri vetëm për ta siguruar një karrige në pushtet janë ulur dhe kanë bërë koalicion.

Shumë të revoltuar ndaj këtij koalicioni VMRO-ASH-AAA-BESA-LEVICA qytetarët nuk janë ndalur me reagime në rrjete sociale duke e quajtur kolicion i turpit dhe tradhëti ndaj shqiptarëve.

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...