22.8 C
Skopje

Zyrtare/ Rivotim në Zhelinë, fituesi mësohet pas dy javësh

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve me 6 vota PËR vendosi që në vendvotimin 2107 në Zhelinë do të ketë rivotim. Nga kontrolli në materialin zgjedhor u konstatua se ka mospërputhje të të dhënave në procesverbal, ndërsa gjithashtu u konstatua se një person ka votuar me letërnjoftim të pavlefshëmRezultati i të dielës në këtë vendvotim ishte 227 me 117 në favor të kandidatit të B.DI-së, Fatmir Izairi.

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...