23.8 C
Skopje

Arifi: Çdo rrugicë po bëhet moderne

Puna e kryetarit të komunës së Likovës flet më së miri për fitoren e tij bindëse. Sot që nga orët e hershme të mëngjesit Arifi ka shpërndarë një postim në Facebook duke shpalosur projektin e ri në fshatin Sllupçan.

Mirëmëngjesi ! Filluan punimet për bekatonizimin e rrugicës tek familja Zumberi në f. Sllupcan .

#BashkëGjithmonMundemiEdheMëShumë

TË FUNDIT

Disenjatori me koleksione unike me motive shqiptare

Nisi që i ri të merret me artin dhe të bukurën, për të vazhduar që me sukses ta jetësoj këtë dhunti me kreativitet në...

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...