Edhe sot nuk dha dorëheqje Ziadin Sela për humbjen e madhe

0
82

Kryetari i Aleancës Zialdin Sela edhe sot nuk dha dorëheqje edhe pse në rrethin e parë të zgjedhjeve lokale me 17 Tetor morri vetëm 49 mijë vota karshi Bashkimit Demokratik për Integrim që morri mbi 125 mijë vota, shkruan opinionshqip.live

Edhe përkundër faktit që Sela pësoi debakël në rrethin e parë dhe nuk fitoi në asnjë komunë, ai vazhdon të qëndroj kryetar i partisë edhe pse tashmë përkrahësit e tij kanë nisur të kërkojnë përgjegjësi nga ai për humbjen.

Burimi: opinionshqip.live

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here