BDI: Forumi Rinor bleroi objektin e komunës së Gostivarit

0
98

Kreativiteti dhe energjia e rinistëve të Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim – BDI në Gostivar, nuk kanë fund. Aktiviteti i radhës ishte organizimi përpara objektit të komunës së Gostivarit.

“Lanser Party”, ishte aktiviteti rinor që i dha jetë qytetit me ndriçimin spektakolar . Numri 3, u ngjitë në ballinën e komunës së Gostivarit. Aktiviteti u shoqërua me argëtim dhe performancë të DJ Young B. Porositë që u përcollën nga Rinia e Gostivarit ishin: Zgjidh Jetë, Voto Blertë. Vendos Drejtë, Voto Blertë. Blero Gostivarin, Voto Nevzat Bejtën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here