23.8 C
Skopje

Menduh Thaçi: Është kry puna me Alternativën, ata do të jenë pjesë e Qeverisë (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi në një emision në KlanMacedonia ka deklaruar se Alternativa do të jetë pjesë e qeverisë dhe sipas Thaçit kjo punë është e kryer.

TË FUNDIT

Disenjatori me koleksione unike me motive shqiptare

Nisi që i ri të merret me artin dhe të bukurën, për të vazhduar që me sukses ta jetësoj këtë dhunti me kreativitet në...

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...