0.8 C
Skopje

Vota për Taravarin është votë për VMRO-në

Ditëve të fundit po shohim takime të shpeshta të Taravarit me oponentët tjerë duke firmosur edhe marrëveshjet e bashkëpunimit. Dikur Taravari thonte se nuk ulet me kriminelët e VMRO-s në tavolinë por sot për interes personal e ndërroi mendimin.

 

 

Taravari nëpërmjet VMRO-s po dëshiron që ta rikthejë edhe njëherë epokën e errët të vendit tonë. Dihet se në çfarë pozite ishte vendi kur VMRO-ja ishte në pozitë.

Vota për Taravarin, Danellën dhe Sali-n është votë për VMRO-në. Së paku kështu e thonë qytetarët të cilët revoltën e tyre më së shpeshti e shprehin në rrjetet sociale. Pakënaqësia vërehet tek qytetarët. Ata nuk e duan VMRO-në të cilën Taravari po ua sjell përsëri.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...