29.8 C
Skopje

Visar Ganiu: Berberët dhe frizerët janë hallkë e rëndësishme e shoqërisë sonë

Berberët/frizerët janë hallkë e rëndësishme e shoqërisë sonë jo vetëm për punën e palodhshme por edhe për kontaktin e tyre të vazhdueshëm me banorët e gjitha lagjeve.

Nuk ka anketë me të mirë se sa të degjosh zërin e atyre qe degjojne hallet e qytetareve vazhdimisht, çdo orë e çdo ditë.

Me vëmendje degjuam mendimet e tyre, vërejtjet, idetë dhe kërkuam sërisht perkrahjen e tyre që të vazhdojmë punën tonë.

Programi i ri 2021-2025 ka projekte shume konkrete permes te cilave do ti mbeshtesim bizneset individuale dhe te vogla permes fondeve te ndryshme bashke me pushtetin qendror.

TË FUNDIT

Grubi: Urime Dita e pavarësisë Amerikë!

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka uruar Ditën e pavarësisë së Amerikës. Grubi është shprehur...

Edi Rama uron ShBA-të për Ditën e Pavarësisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë ka uruar Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara. Rama ka shtuar se Dita e Pavarëssisë së...

ITSHKSH: Shkulja e bredhit të Nënë Terezës, akt barbar!

Nga Instituti i Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup sot kanë reaguar për shkuljen e bredhit të Nënës Terezë në sheshin e...

Merko: Dita e pavarësisë së SHBA-së është moment kyç për demokracinë dhe historinë botërore

Kryetari i Komunës së Strugës z. Ramis Merko uron 4 Korrikun, festën e madhe kombëtare të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Dita e pavarësisë së...