Arifi: Rrjeti i ujësjellësit në Llojan po ndërtohet sipas dinamikës së paraparë

0
134

Në fshatin Llojan të komunës së Likovës po vazhdojnë punimet në ndërtimin e rrjetit të ujësjellësit e gjithashtu edhe rekonstruimit i rezervoarit.

“Mirëmëngjesi! Punimet për ndërtimin e rrjetit të ujësjellësit dhe rekonstruimin rezervoarit në f. Llojan po realizohen sipas dinamikës së paraparë”, shkruan kryetari Arifi në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here