29.8 C
Skopje

“VMRO-ja do të na sjellë sherr me të gjithë fqinjët, Shqipërinë, Kosovën, Bullgarinë dhe do të presim me vite të tëra” – Zaev: Tani po vendoset e ardhmja!

Kryeministri dhe kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në Click Plus në TV21 tha se opsioni i krahut të djathtë kërcënon zhvillimin e ardhshëm të një shoqërie për të gjithë dhe do të na sjellë një grindje me të gjithë fqinjët, Shqipërinë, Kosovën, Bullgarinë , dhe do të presim me vite, transmeton TetovaSot.

Ai shton se tani po përcaktohet e ardhmja!

TË FUNDIT

Dehari: Degradimi po merr fund, komuna kujdeset për stadiumin e “Vëllazërimit”

I pari i Kërçovës është shprehur nëpërmjet rrjeteve sociale se komuna me të gjitha kapacitetet punuese është duke u kujdesur që stadiumi i "Vëllazërimit"...

Bislimi: Anëtarësimi i Finlandës në NATO duhet të bëhet sa më shpejt, e të pasojë me Kosovën

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi në konferencën e përbashkët me ministren finlandeze për Çështje Evropiane dhe Drejtimin e...

Grubi: Urime Dita e pavarësisë Amerikë!

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka uruar Ditën e pavarësisë së Amerikës. Grubi është shprehur...

Edi Rama uron ShBA-të për Ditën e Pavarësisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë ka uruar Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara. Rama ka shtuar se Dita e Pavarëssisë së...