18.8 C
Skopje

Arifi thumbon Kasamin: Jeni mësuar të humbni zgjedhjet dhe të mbureni

Në debatin e sotëm në TV24, kandidatja e BDI-së Teuta Arifi iu drejtua kandidatit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, se janë mësuar që të humbin zgjedhjet dhe të mburren me atë.

“Jeni mësuar të humbni zgjedhjet dhe të mburreni”, ka deklaruar kështu Arifi duke thumbuar Kasamin.

TË FUNDIT

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...