Bekteshi: Taravari nuk po merret me problemet e Gostivarit por me koalicionin me VMRO-në

0
110

Kreshnik Bekteshi, në emisionin ClickPlus është shprehur rreth aktiviteteve të fundit të kryetarit të Gostivarit, Arben Taravari!

“Taravari nuk po meret me problemet me Gostivarit, por me probleme tjera dhe se koalicioni i tij me VMRO-DPMNE-në, e shkatërroi Aleancën, përgjysmoi tërësisht votat!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here