22.8 C
Skopje

Arifi: Vazhdojnë punimet në sanimin e rrugës lokale Likovë-Goshincë

Kryetari i Likovës Erkan Arifi nëpërmjet në postimi në Facebook ka bërë të ditur se vazhdojnë punimet në sanimin e rrugës lokale Likovë-Goshincë.

“Vazhdojnë punimet sipas planit dinamik për sanimin e rrugës lokale: Likovë –  Goshincë, më saktësisht prej tek rruga e asfaltuar e deri  tek v.q.  Ara e Xhelës”, ka shkruar Arifi në Facebook.

TË FUNDIT

Konsultimet për propozimin francez, Kovaçevski sot takon Selën

Vazhdojnë konsultimet për propozimin francez për fillimin e negociatave inkuadruese të Republikës së Maqedonisë së Veriut me Bashkimin Evropian. Për sot në orën 11...

Ganiu: Sot po festojmë ditëlindjen e 246 të djepit të demokracisë, lirisë e prosperitetit

Kryetari i komunës Çair, Visar Ganiu ka uruar ditëlindjen e 246 të Amerikës. Sipas Ganiut, kjo festë sa ka rëndësi për amerikanët po aq...

Byrnes: SHBA mbështet bisedimet në RMV mbi propozimin francez

Ambasadorja e SHBA-së në Maqedoninë e Veriut, Kate Byrnes përmes një shkrimi në Twitter ka shprehur mbështetjen për bisedimet e brendshme që po zhvillohen...

MINT: Nafta lirohet për katër centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT) i ka publikuar çmimet maksimale apo “tavan” të naftës dhe derivateve të tjera për 24 orët e ditës...