18.8 C
Skopje

Aksident i rëndë në Çair

Mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë në Çair, pranë parkut në bulevardin “Kristijan Todorovski Karposh”.

Në këtë aksident kanë marrë pjesë pesë makina. Deri në këto momente nuk ka informata për të lënduar.

Ndërkaq MPB gjatë ditë së sotme pritet të jep më shumë detaje rreth këtij aksidenti.

TË FUNDIT

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...