22.8 C
Skopje

Bilall Kasami nuk shkon “Me ka krejt” për Tetovën

Kryetari i Lëvizjes Besa si dhe kandidati i kësaj partie politike për komunën e Tetovës, Bilall Kasami, ka ndryshuar moton e tij elektorale pas garës në rrethin të parë të zgjedhjeve për Tetovën.

 

Bilall Kasami, i cili në rrethin e parë mori gjithsej 10.496 vota, do të garojë në balotazh kundër kandidates së Bashkimit Demokratik për Integrim, Teuta Arifi, e cila mori gjithsej 11.138 vota, shkruan TetovaSot.

Por, kësaj radhe Kasami nuk do të garojë “Me ka krejt”, por me moton “Me zemër për Tetovën”.

Ndryshe, rrethi i dytë i zgjedhjeve lokale në Maqedoninë e Veriut do të zhvillohet më 31 tetor./TetovaSot

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...