Humbja e ASH-s në Tetovë e ka dëshpëruar keq Elmi Azirin

0
86

Elmi Aziri në emisionin Click Plus në TV21 nuk ka pranuar humbjen e thellë në Tetovë por edhe përskaj kësaj ende aludon se Teuta Arifi i ka humbur zgjedhjet. Duhet rikujtuar se Teuta Arifi ishte e para në Tetovë dhe pas saj u rreshtua Bilall Kasami i Lëvizjes Besa ndërsa i treti kandidati i ASH-s, Vullnet Murseli.

Arbër Ademi ka demantuar këtë lajm duke mos lënë vend për dyshime dhe është shprehur: “Zotëri Aziri ne nuk mund ta qesim dikë tjetër në Tetovë për t’ua bërë qejfin juve. Ne me Teutën kemi dalë fitues në Tetovë dhe po shkojmë si fitues në rrethin e dytë. Ua bëj me dije se jeni t’kurrë ndjeshem për shkak se ju nuk jeni në dijeni për situatën në terren”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here