22.8 C
Skopje

Arbër Ademi: Kur të fitojë në Strugë, Ziadin Sela mund të bëhet lider i shqiptarëve!

Arbër Ademi nga Bashkimi Demokratik për Integrim në ClickPlus teksa foli për rezultatin e zgjedhjeve të 17 tetorit, në një replikë ndaj kolegut të tij nga ASH-ja ka thënë se Ziadin Sela mund të quhet lider i shqiptarëve vetëm kur të fitojë në Strugë!

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=external&v=1026800721219832

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...