Ademi në ClickPlus: Këto zgjedhje ishin shuplakë për ASH-n

0
91

Arbër Ademi nga BDI-ja në emisionin ClickPlus teksa ka folur për për rezultatin e zgjedhjeve të 17 tetorit, është shprehu se një gjë dihet sigurt, se këto zgjedhje ishin shuplakë për partinë opozitare Aleanca për Shqiptarët.

“Pikë së pari qytetari dha një shuplakë të fuqishme për Aleancën për Shqiptarët”, tha Ademi teksa replikoi ndaj Elmi Azirit të ASH-së pasi njoftoi se koalicioni ASH-AAA është i gatshëm të përkrahë Kasamin në Tetovë.

Paraprakisht Ademi deklaroi se BDI është fituese 3:0 në rrethin e parë dhe se në rrethin e dytë hyjnë si fitues në këto zgjedhje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here