22.8 C
Skopje

Artan Grubi: Gostivari është i superligës së Ali Ahmetit

Gostivari gangsta sonte. Ju vertet jeni bandita ma të mirë në këtë dynja. Kriminela, bandita, shuplaka, kërmilla bretkoca, e kanë bo hallakam vëllezër e motra. Kështu e nisi fjalimin e tij zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në tubimin përmbyllës të Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar ku u prezantua kandidati për kryetar, z. Nevzat Bejta dhe lista e këshilltarëve.Advertisements“Sun rin me neve se është i paftë, sepse është i lodhtë, sepse e ka fut Gostivarin në ligë te dytë, Gostivari është i superligës së Ali Ahmetit. Ishte mundu me fotografi, shifeni sonte vëllezër e motra siç është këtu. E kam një lajm ta jap gjysmën e atyre që ishin mbrëmë që votojnë 3-shin me 17-tën se grupi jonë është më i fortë dhe se le ta sjell kënd ta don sepse Nevzat Bejta është kryetar i ri”, theksoi Grubi. https://www.facebook.com/aktuale.mk/videos/404049731250533/Advertisements

 

 

TË FUNDIT

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...