0.8 C
Skopje

Arifi: Sot u mbajt seanca e 39-të në Komunën e Likovës, me shumë gjasë e fundit me këtë përbërje

Kryetari i Likovës, Erkan Arifi ka njoftuar nëpërmjet Facebookut për seancën e 39-të të Këshillit të Komunës. Kjo seancë me shumë gjasë do të jetë edhe e fundit me këtë përbërje.

Sot u mbajt seanca e 39 – të, e Këshillit të Komunës së Likovës.

Gjatë ditës sotme u mbajt seanca e 39 – të e Këshillit të Komunës së Likovës, e cila sipas të gjitha gjasave me këtë përbërje do jet e fundit.

Kryetari i Komunës së Likovës, z. Erkan Arifi i falemenderoi përzemërsisht të gjithë këshilltarët pa dallim, pozitë e opozitë, pasi gjithmon kan qenë konstruktiv dhe bashkëpunues, për projektet që i kemi realizuar në të mirë të popullatës sonë.

Uroj dhe besoj se edhe Këshilli i ri që do vjen pas zgjedhjeve të reja lokale të 17 Tetorit, do të vazhdoj të jet në këtë vijë, pasi interesi i përgjithshëm është mbi gjithçka tjetër.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...