29.8 C
Skopje

Ali Ahmeti: Më 17 tetor në Kërçovë përballemi vetëm me VMRO-në me askënd tjetër!

Bashkimi Demokratikë për Integrim sonte mbajti tubimin qendrorë në Kërçovë ku shpalosi programin e kandidatit për të parin e Kërçovës Fatmir Deharit i cili kandidon për një mandat të tretë.

Lideri i Integristëve Ali Ahmeti në fjalimin e tij tha se BDI në Kërçovë përballet vetëm me VMRO-DPMNE dhe me askënd tjetër.“Më 17 tetor fuqishëm të përkrahim Fatmir Deharin, të përkrahim listën për këshilltar në krye me Gazmend Jusufin. Dhe ju thoni të gjithve më 17 tetor ne përballemi këtu me VMRO-DPMNE-në, me askënd tjetër.

TË FUNDIT

Edi Rama uron ShBA-të për Ditën e Pavarësisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë ka uruar Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara. Rama ka shtuar se Dita e Pavarëssisë së...

ITSHKSH: Shkulja e bredhit të Nënë Terezës, akt barbar!

Nga Instituti i Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup sot kanë reaguar për shkuljen e bredhit të Nënës Terezë në sheshin e...

Merko: Dita e pavarësisë së SHBA-së është moment kyç për demokracinë dhe historinë botërore

Kryetari i Komunës së Strugës z. Ramis Merko uron 4 Korrikun, festën e madhe kombëtare të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Dita e pavarësisë së...