20.8 C
Skopje

Dita e Taravarit nis me “vmrovsko kafe” me Danela Arsovsken në Shkup

Sekretari Gjeneral si dhe kandidati për Komunën e Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët, Arben Taravari, ka filluar të dielën me një kafe së bashku me kandidaten e përkrahur nga VMRO-DPMNE-ja e Micskoskit, Danela Arsovska.Advertisements Taravari këtë moment e ka shpërndarë me një fotografi së bashku me Arsovskën përmes rrjetit social Facebook, ku të dy shfaqen të buzëqeshur. Tetovasot

TË FUNDIT

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve: Ka grurë nuk duhet të ketë frikë

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve, Muhamet Farizi, ka deklaruar se Kosova nuk rrezikon të mbesë pa grurë dhe se qytetarët nuk duhet të kenë...