14.8 C
Skopje

Taravari e lë Gostivarin ta marrë “POPLLAVA”

Rrugët e Gostivarit që nga mbrëmë janë vërshuar nga uji derisa kryetari aktual i komunës vazhdon të bëj fushatë dhe të sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë, shkruan tokasot.com

Banorët e Gostivarit thonë se çdoherë ku ka reshje të shiut, qyteti i tyre shëndrohen në një lum të madh i cili bëhet i pakalueshëm.

Në rrjetet sociale qytetarët e Gostivarit thonë se ndihen të zhgënjyer nga puna e kryetarit aktual Taravari pasi që ai dhe ekipi i tij tashmë katër vite kanë neglizhuar këtë qytet.

Burimi: tokasot.com

TË FUNDIT

ALI AHMETI : Kombi sot duhet, nderohet dhe bashkohet me vepra

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka uruar popullin shqiptar me rastin e ditës së flamurit. Ahmeti mes tjerash ka shkruar;109 vjetori i...

Ky është mesazhi i Grubit për 109 vjetorin e pavarësisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një ostimi në faqen e tij zyrtare në facebook...

Rexhepi: Kjo ditë e madhe e kombit tonë, sot e përjetë i bashkon të gjithë shqiptarët kudo që janë

Deputeti Kastriot Rexhepi ka uruar festën e 28 nëntorit, duke shkruar se kjo ditë i bashkon të gjithë shqiptarët kudo që janë. Urimi i deputetit...

Mesazh i fuqishëm i Abdulselam Selamit në Ditën e Flamurit: Dita e Flamurit me betimin për përgjegjësi më të lartë shoqërore!

Zëvendës drejtori i drejtorisë për të ardhura publike Abdulselam Selami vjen me një mesazh të fuqishëm për ditën e flamurit. Më poshtë mund të lexoni...

BERZH: Termocentrali i parë diellor në Oslomej, do të reduktohen ndjeshëm emetimet e CO2

BERZH sot ka njoftuat për investimin e ri në Oslomej, përkatesisht ndërtimin e termocentralit diellor. Krenarë që po investohet në inovacionin e gjelbër në Maqedoninë...