22.8 C
Skopje

Mediat maqedonase tallen me kandidatin e ASH-së për Butelin që thëret ‘vdekje për shqiptarët’ (VIDEO)

Mediat maqedonase tallen me kandidatin e ASH-së për Butelin që thëret ‘vdekje për shqiptarët’, shkruan Utrinski Vesnik

Në një video të publikuar në rrjetet sociale Darko Kostovski bën thirrje antishqiptare derisa i njejti përkrahet nga Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa të cilët janë në koalicion me VMRO-në e Mickoskit.

Gjithë lajmin bashkë me video e lexoni këtu. https://utrinskivesnik.mk/%d1%81%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d0%bb-%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b8%d0%b4%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%bc%d1%80%d0%be-%d0%b4%d0%bf%d0%bc%d0%bd%d0%b5-%d0%b4%d0%b0%d1%80%d0%ba/

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...