31.8 C
Skopje

Ganiu, Muça, Grubi dhe Osmani treguan aftësitë në basketboll

Sot në Gazibabë ishte ditë e mirë për të shijuar ndeshjen e basketbollit ku protagonistë ishin funksionarë të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Para shumë banorëve të kësaj lagjeje funksionarët e BDI-së treguan edhe aftësitë në sport me ç’rast u dha edhe një mesazh se fitorja e sotme është paralajmërim i fitores së 17 tetorit.

“E diela në Çair shijon gjithmonë më së miri”, ka shkruar Ganiu në Facebook.

E këtë ditë të diel plot diell dhe frymë shprese e sporti, bashkë me miqtë e mi Artanin, Bujarin, Ardijanin, Xhevairin e Besnikun vendosëm të luajmë një ndeshje basketbolli në Gazi Babën e bukur.

Kuptohet fitorja e sotme ishte paralajmërimi i vërtë i fitores së 17 tetorit.

 

TË FUNDIT

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...

Abdixhiku: Thellimi i bashkëpunimit me Greqinë, interes reciprok

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës,(LDK), Lumir Abdixhiku, të mërkurën e 29 qershorit, ka pritur në takim njoftues, shefen e Zyrës Ndërlidhëse të Greqisë...

Pendarovski: RMV-ja përballet me kërcënime hibride ruse nga viti 2018-të

Maqedonia e Veriut vazhdon të përballet me kërcënimet hibride që vijnë nga Rusia, u shpreh presidenti Stevo Pendarovski, në hyrje të Samitit të NATO-s...