32.8 C
Skopje

SKANDAL/ Kandidati i VMRO në Butel thirrje antishqiptare

Shikoni se si dhe me cilen këngë udhëheq turmën kandidati i VMRO në Butel

Kandidati i VMRO në Butel ka qenë ai i cili ka udhëhequr turmën duke brohoritur thirrje antishqiptare.

Kujtojmë se VMRO është në koalicion me ASH dhe AAA dhe se nuk i bën hesap partnerët.

Prijësi është personi me mbathje ngjyrë të kuqe i cili nuk ka hezituar të ofendojë shqiptarët dhe këndon me gjithë zemër thirrjet antishqiptare.

TË FUNDIT

Kurti vizitoi bujqit e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook, ka komentuar për kohën e të korrave në Kosovë. Kurti u...

Aksident i rëndë në Strumicë, lëndohen 13 persona, në mesin e tyre edhe një fëmijë gjashtë vjeçar

Trembëdhjetë persona janë lënduar nga përplasja e dy automjeteve të pasagjerëve me targa të Strumicës, e cila ka ndodhur dje pasdite në ora 16:20...

Në V.K. “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” pritet deri në 30 minuta

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, koha e pritjes për hyrje në vend prej VK “Tabanocë” për hyrje është rreth 20-30 minuta,...

Digjet një shtëpi në Pejë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mëngjesin e së dielës në qytetin e Pejës. Nuk dihet ende për numrin e të lënduarve apo shkaktarin e...