32.8 C
Skopje

Bekim Sali i padëshiruar nga rinia e Çairit, dështon tubimi

 

Kandidati nga radhët e ASH-AAA-VMRO për Çairin, Bekim Sali ka takuar sot disa të rinj duke dëshiruar që numri të jetë sa më i madh.

Përderisa Sali priste tubim të madh i doli të jetë dështim. Shumë pak të rinj morën pjesë në këtë takim duke dëshmuar edhe njëherë se të rinjtë nuk e përkrahin politikën e këtyre 3 partive.

Çairit nuk i nevojiten thenje si kriminelë e të tjera. Çairit dhe rinisë i duhen projekte konkrete dhe jo fjalë ofenduese e fyese.

TË FUNDIT

Kurti vizitoi bujqit e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook, ka komentuar për kohën e të korrave në Kosovë. Kurti u...

Aksident i rëndë në Strumicë, lëndohen 13 persona, në mesin e tyre edhe një fëmijë gjashtë vjeçar

Trembëdhjetë persona janë lënduar nga përplasja e dy automjeteve të pasagjerëve me targa të Strumicës, e cila ka ndodhur dje pasdite në ora 16:20...

Në V.K. “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” pritet deri në 30 minuta

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, koha e pritjes për hyrje në vend prej VK “Tabanocë” për hyrje është rreth 20-30 minuta,...

Digjet një shtëpi në Pejë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mëngjesin e së dielës në qytetin e Pejës. Nuk dihet ende për numrin e të lënduarve apo shkaktarin e...