14.8 C
Skopje

Bekim Sali i padëshiruar nga rinia e Çairit, dështon tubimi

 

Kandidati nga radhët e ASH-AAA-VMRO për Çairin, Bekim Sali ka takuar sot disa të rinj duke dëshiruar që numri të jetë sa më i madh.

Përderisa Sali priste tubim të madh i doli të jetë dështim. Shumë pak të rinj morën pjesë në këtë takim duke dëshmuar edhe njëherë se të rinjtë nuk e përkrahin politikën e këtyre 3 partive.

Çairit nuk i nevojiten thenje si kriminelë e të tjera. Çairit dhe rinisë i duhen projekte konkrete dhe jo fjalë ofenduese e fyese.

TË FUNDIT

ALI AHMETI : Kombi sot duhet, nderohet dhe bashkohet me vepra

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka uruar popullin shqiptar me rastin e ditës së flamurit. Ahmeti mes tjerash ka shkruar;109 vjetori i...

Ky është mesazhi i Grubit për 109 vjetorin e pavarësisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një ostimi në faqen e tij zyrtare në facebook...

Rexhepi: Kjo ditë e madhe e kombit tonë, sot e përjetë i bashkon të gjithë shqiptarët kudo që janë

Deputeti Kastriot Rexhepi ka uruar festën e 28 nëntorit, duke shkruar se kjo ditë i bashkon të gjithë shqiptarët kudo që janë. Urimi i deputetit...

Mesazh i fuqishëm i Abdulselam Selamit në Ditën e Flamurit: Dita e Flamurit me betimin për përgjegjësi më të lartë shoqërore!

Zëvendës drejtori i drejtorisë për të ardhura publike Abdulselam Selami vjen me një mesazh të fuqishëm për ditën e flamurit. Më poshtë mund të lexoni...

BERZH: Termocentrali i parë diellor në Oslomej, do të reduktohen ndjeshëm emetimet e CO2

BERZH sot ka njoftuat për investimin e ri në Oslomej, përkatesisht ndërtimin e termocentralit diellor. Krenarë që po investohet në inovacionin e gjelbër në Maqedoninë...