29.8 C
Skopje

BDI sot zbarkon në Hasanbeg dhe Haraçinë

Sot (e Premte, 01.10.2021), Bashkimi Demokratik për Integrim do të
mbajë Tubim Zgjedhor në vendbanimin Hasambeg dhe në Komunën e Haraçinës.

Hasanbeg
Koha: 18:30
Lokacioni: Stadiumi i KF “Fortuna” – Hasanbeg

Haraçinë
Koha:19:00
Lokacioni: Shkolla e re, Haraçinë

TË FUNDIT

Edi Rama uron ShBA-të për Ditën e Pavarësisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë ka uruar Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara. Rama ka shtuar se Dita e Pavarëssisë së...

ITSHKSH: Shkulja e bredhit të Nënë Terezës, akt barbar!

Nga Instituti i Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup sot kanë reaguar për shkuljen e bredhit të Nënës Terezë në sheshin e...

Merko: Dita e pavarësisë së SHBA-së është moment kyç për demokracinë dhe historinë botërore

Kryetari i Komunës së Strugës z. Ramis Merko uron 4 Korrikun, festën e madhe kombëtare të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Dita e pavarësisë së...