Deva Cassel shkëqeu në sfilatën e Dior-it

0
252

Deva prej një viti fytyra e markës së famshme Dolce&Gabbana.

Deva Kassel, vajza e Monica Bellucci dhe Vincent Cassel, tërhoqi vëmëndjen në sfilatën e Dior në Javën e Modës në Paris. Askush nuk mund t’i hiqte sytë nga pamja e saj e thjeshtë por magjepsëse.

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel kishin dy vajza gjatë martesës së tyre, Deva më e madhja, e cila është shumë e suksesshme në botën e modelingut dhe Leoni më e vogël, e cila tani është 13 vjeçe.

Deva, tashmë është fytyra e markës së famshme Dolce &Gabbana, si nëna e saj në një kohë, zbukuroi kopertinat e revistës franceze “Elle”, dhe u fotografua në kopertinën e “Vogue” italia së bashku me nënën e saj Monica.

Në të kaluarën, kritikët shpesh e kanë kundërshtuar  bukurinë e saj, duke thënë se ajo nuk e trashëgoi atë nga nëna e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here