29.8 C
Skopje

Arifi: Vazhdojnë punimet për kanalizimin fekal në Vaksincë

Po vazhdojnë punimet me në fshatin Vaksincë për kanalizimin fekal.

“Mirëmëngjesi ! Punimet për ndërtimin e rrjetit të kanalizimit fekal në f. Vaksincë, po kryhen sipas dinamikës së paraparë”, ka shkruar kryetari Arifi në Facebook.

#MbajmëPremtimet
#MeZekirjaShainin
#MeErkanArifin
Voto 3
Zgjidh Jetë, Voto Blertë

TË FUNDIT

Merko: Dita e pavarësisë së SHBA-së është moment kyç për demokracinë dhe historinë botërore

Kryetari i Komunës së Strugës z. Ramis Merko uron 4 Korrikun, festën e madhe kombëtare të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Dita e pavarësisë së...

Zv/ministri Bushi: Gëzuar 4 Korrikun Amerikë, mike e RMV-së dhe aleate e shqiptarëve

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Nazim Bushi sot përmes një fraze të presidentit historik të SHBA-ve, John F. Kennedy në faqen e tij zyrtare në facebook...

Konsultimet për propozimin francez, Kovaçevski sot takon Selën

Vazhdojnë konsultimet për propozimin francez për fillimin e negociatave inkuadruese të Republikës së Maqedonisë së Veriut me Bashkimin Evropian. Për sot në orën 11...

Ganiu: Sot po festojmë ditëlindjen e 246 të djepit të demokracisë, lirisë e prosperitetit

Kryetari i komunës Çair, Visar Ganiu ka uruar ditëlindjen e 246 të Amerikës. Sipas Ganiut, kjo festë sa ka rëndësi për amerikanët po aq...