Çfarë i bie kur hasmi “Republika.mk” të lëvdëron

0
88

Kandidati për kryetar të Çairit nga radhët e ASH-AAA-VMRO, Bekim Sali ka qenë i ftuar në portalin Republika.mk.

Sali nuk ka hezituar të thurr elozhe për Danella Arsovskën duke thënë se ajo është e duhura për Shkupin dhe për qytetarët.

Gjithashtu Sali para disa ditëve me Arsovskën u fotografuan nëpër Çarshi të Shkupit dhe në Çair duke bërë fushatë që së bashku ta luftojnë korrupsionin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here