31.8 C
Skopje

Arifi: Po punohet sipas dinamikës së paraparë në shtratin e lumit në Hotël

Punimeve për ndërtimin e shtratit të lumit në fshatin Hotël i erdhi rendi të realizohen.

“Mirëmëngjesi ! Punimet për ndërtimin e shtratit të lumit në f. Hotël po realizohen sipas dinamikës së paraparë”, ka shkruar Arifi në Facebook.

#MeZekirjaShainin

#MeErkanArifin

#BashkëMëTëFortë

#BashkëVazhdojmë

Voto 3

Zgjidh Jetë, Voto Blertë

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...