0.8 C
Skopje

Grubi: Çairi dhe Shkupi do të jenë edhe më të mira me Visarin, Ardianin dhe Serminen

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi me rastin e hapjes së shtabit komunal në Çair ka kërkuar mbështetjen e qytetarëve për kandidatin Visar Ganiu, bartësen e listës së këshilltarëve Sermine Purrini dhe kandidatin për këshilltar në qytetin e Shkupit, Ardian Muça.

Grubi gjithashtu ka thënë se qytetarët tanë do të na nderojnë duke ftuar miqtë e dashamirët që të rrethojnë numrin 3, me qëllim që Ganiu, Purrini dhe Muça të mund të bëjnë edhe me shumë, edhe më mirë për komunën e Çairit dhe qytetin e Shkupit.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...