0.8 C
Skopje

Sela në mungesë të ideve merret me ofendime

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, njëherësh partnerë koalicioni i Afrim Gashit dhe Hristijan Mickosit të VMRO-DPMNE-së, ka nisur fushatën zgjedhore me ofendime për oponentët e tij politik.

Sela në mungesë të programit dhe ofertës për qytetarët nga të cilët kërkon votën dhe pretendon të fitoj në zgjedhjet lokale sonte sikurse edhe ish “patroni” i tij Menduh Thaçi para simpatizantëve është shfaqur duke ofenduar e duke përdorur fjalor banal e të ulët kundrejt kundërshtarëve politik.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...