22.8 C
Skopje

Gashi thirrje shqiptarëve të votohet VMRO-ja

Gashi thirrje shqiptarëve por harron kolaicionin me Mickoskin

Gashi ka thënë se me 17 Tetor hapërojnë drejt nje fitoreje të madhe. Ai bëri thirrje që shqiptarët ta votojnë koalicionin ASH-AAA-VMRO duke i përkrahur kandidatët e tyre në këto zgjedhje.

U përsërit ideja e famshme të cilën sot nuk e kishte harruar ku e kishte. U shpreh se me zemër e shpirt do të punojnë për tërë qytetarët e vendit.

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...