0.8 C
Skopje

Arifi: Në Llojan filloi bekatonizimi i rrugicave

Kanë filluar punimet për ta bekatonizuar rrugicën në fshatin Llojan. Këtë gjë e ka konfirmuar edhe kryetari Erkan Arifi nëpërmjet rrjetit social Facebook.

“Mirëmëngjesi. Filluan punimet për bekatonizimin e rrugicës tek familja Zimeri në f. Llojan”, ka shkruar Arifi në Facebook.

#BashkëGjithmonMundemiEdheMëShumë
#ZgjidhJetë
#VotoBlertë
#RrethoNumrinEFitoresMadheQëNëRrethTëParë
#AiËshtëNumri3
#MeBdi-në
#MeZekirjaShainin
#MeErkanArifin

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...