31.8 C
Skopje

Zv. Drejtori i DAP-it Abdul Selam Selami nderohet nga banorët e Krushopekut

MAQEDONI
Zëv.Drejtori Abdul Selam Selami i ftuar në organizimin e banorëve të Krushopekut!
SEPTEMBER 26, 2021SEPTEMBER 26, 2021

Abdul Selam Selami mori pjesë në organizimin me ftesë të banorëve të fshatit Krushopek të cilët e kishin organizuar një takim të përbashkët me rastin e lëshimit të rrugës së re prej në Krushopek për në Krushopek të Epërm.
Projekti është i finansuar nga Agjencia për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural ku Selami atë kohë ishte zëv.drejtor i Agjencisë.

Në këtë organizim ishin të pranishëm edhe Kryetari i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zëv.ministri Bekim Rexhepi deputeti i zonës Arben Ziberi dhe funksionare të tjerë.

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...