Rama: Saraji i takon BDI-së

0
79

Në hapjen e Shtabit Komunal BDI-Saraj sot bartësi i Listës për Keshilltar Komunal Muhamed Rama theksoi se në Komunën e Sarajit nuk do ketë rreth të dytë, dhe se me Komunën do udhëheq Blerim Bexheti.

Ndër të tjerat theksoi se ne në Saraj nuk na sfidon opozita, por sfida ma e madhe eshte gara mes shtabeve vendore, që çdo ditë duke ju bashkuar nje numër i madh i qytetareve dhe duke dal ende më të forte.

Ne listën për këshilltar Komunal Saraj garojnë 50% e gjinisë femërore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here