18.8 C
Skopje

Faruk Avdiu i ASH-s kalon te Lëvizja Besa

Në një konferencë për shtyp të shefit të shtabit të BESËS Arjanit Hoxha, shihet se në krahë të tij është edhe ish kandidati për kryetar komune nga radhët e ASH-së, Faruk Avdiu. Ende nuk bëhet e ditur nëse ai ka kaluar në BESA por sipas burimeve, ai do të jetë edhe shef shtabi i Lëvizjes Besa në Çair.

Ndryshe, Besa para një viti ia mori disa struktura partisë së Ziadin Selës në Tetovë dhe më gjërë./TetovaSot

TË FUNDIT

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...