Xhafer Tahiri: Mandati i ardhshëm 4 vjeçar do ti dedikohet punësimit të gruas në Vushtrri

0
95

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandidati për kryetar nga radhët e LDK-së, Xhafer Tahiri ka mbajtur sot tubim me asamblesten Zylfije Rekalija dhe ka bërë të ditur se mandati i ardhshëm 4 vjeçar do ti dedikohet punësimit të gruas në Vushtrri.

Postimi i plotë në Facebook:

Rekaliu Zyli është asambleistja jonë nga Stanoci i Poshtëm, e vjen nga një familje qëndrestare e LDK. Bashkë do të vazhdojmë ndryshimin në Vushtrri.

Mandati i ardhshëm 4 vjeçar do ti dedikohet punësimit të gruas në Vushtrri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here