22.8 C
Skopje

Merr fund lidhja mes Derulo dhe Frumes

Jason Derulo dhe Jena Frumes janë ndarë.

Sot, Derulo, 32 vjeç, njoftoi se ai dhe e dashura e tij Jena Frumes janë ndarë, gati 4 muaj pasi ish -çifti mirëpritën djalin e tyre Jason King. Të dy filluan lidhjen në Mars 2020.

“Jena dhe unë kemi vendosur të ndahemi”, tha Derulo në Twitter. “Ajo është një nënë e mahnitshme, por ne mendojmë se të qenit të ndarë në këtë kohë do të na lejojë të jemi versionet më të mira të vetes sonë dhe prindërit më të mirë që mund të jemi.”

“Ju lutemi respektoni privatësinë tonë në këtë kohë,” përfundoi ai shkrimin e tij.

Frumes, 28 vjeç dhe Derulo, të cilët kanë lindur në te njëjtën datë, festuan ditëlindjet e tyre në Aspen, Colorado vetëm 1 ditë më parë dhe Frumes që ndau një postim të ëmbël për këngëtarin.

“E bekuar të ndaj të njëjtën ditë të lindjes me të dashurin tim. Ju jeni njeriu më i pashëm, punëtor, i talentuar, i dashur ndonjëherë”, shkroi modelja për Derulon të Mërkurën. “Ti më bën vërtet mirë dhe unë jam shumë mirënjohëse për dashurinë që ndajmë. Ti dhe mini -ja jonë më bëjnë vajzën më të lumtur në botë dhe mezi pres të bëj më shumë kujtime me ju djema.”

Ajo e fshiu këtë postim.

TË FUNDIT

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...