Taravari nuk e mban të pastër Gostivarin, FR-BDI dhe I.Q. “Gostivari që dua” ia dorëzojnë bërllogjet në komunë

0
130

Anëtarë të Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim – BDI në Gostivar dhe Iniciativës qytetare “Gostivari që dua”, sot realizuan aksion pastrimi rrugëve të qytetit.

Me qese të mbushura me mbeturina, ata u drejtuan drejt ndërtesës së administratës së komunën së Gostivarit, për të përçuar porosinë që kryetari në ikje Arben Taravari nuk arriti të mbajë të pastër në katër vitet e kaluara qytetin e Gostivarit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here